طراحی و اجرای روف گاردن به عنوان یک فعالیت تخصصی محسوب می شود که بعضاً شرکت یا افراد زیادی قصد انجام این کار را دارند که مجوز و تخصص کافی در این حوزه را ندارند. شرکت ال گرین به عنوان طراح، مجری و تامین کننده متریال استاندارد بام سبز و روف گاردن در ایران فعالیت می کند که پروژه های زیادی را در شهر بزرگ تهران و حومه آن با همکاری معماران بنام و معتبر انجام داده است. طراحی و اجرای روف گاردن نیازمند تخصص در رشته های معماری، عمران، طراحی صنعتی و فضای سبز است که هر کدام نقش مهمی در کیفیت اجرای آن دارد. استفاده بهینه از فضای پشت بام، عدم آسیب رسانی به سقف، کنترل بودجه کارفرما و … از عواملی است که نقش مهمی در طراحی و اجرای روف گاردن دارد. روف گاردن در شهرهای بزرگ از جمله تهران و حومه آن با توجه به قیمت بالای زمین، ارزش افزوده زیادی ایجاد می کند و قیمت ساختمان و سهولت فروش را فراهم می کند. امروزه با توجه به رشد شهر های بزرگ مثل تهران و حومه آن، شهروندان به دنبال مکانی جهت آسایش و آرامش خود هستند که دسترسی سریع ساکنین ساختمان به روف گاردن پشت بام، این مورد را تسهیل می کند. روف گاردن علاوه بر فضای سبز پشت بام، مکان مناسبی جهت کشاورزی و کشت گیاهان محسوب می شود و همچنین کودکان می توانند در آن به بازی بپردازند. سایر تجهیزات مانند آلاچیق، مبلمان، فلاورباکس، آشپزخانه، سوئیت و … آسایش آن را دو چندان می کند. همچنین کف سازی بام سبز که امروزه بیشتر از ترکیب چوب و چمن استفاده می شود، زیبایی این اثر هنری را بیش از پیش می کند. گیاهان بام سبز هم که علاوه بر شادابی و نشاط به ایجاد فضای دلنشین و خنک در ساعت های گرم روز کمک دو چندانی می کنند. همچنین این شرکت علاوه بر شهر تهران و حومه آن، در شهر های اطراف هم امکان طراحی و اجرای روف گاردن را برای همشهریان محترم فراهم می کند.
اگر شما هم قصد دارید در ساختمان خود روف گاردن، دیوار سبز، تراس سبز یا سایر المان های فضای سبز را اجرا کنید، ما به شما مشاوره تخصصی در این حوزه می دهیم تا علاوه بر کاهش هزینه، بالاترین کیفیت و استاندارد را از ما دریافت کنید.
شرکت فنی و مهندسی ال گرین نمایندگی رسمی ال گرین ترکیه در سال 1391 با هدف ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات ژئوسنتتیک و ایزولاسیون در زمینه روف گاردن، بام سبز، دیوار سبز و تراس تأسیس و با فعالیت های گسترده خود در این راستا زمینه پیشرفت چشمگیری را در کیفیت تجهیزات روف گاردن و بام سبز در ایران فراهم آورده است. این شرکت با گذشت نزدیک به یک دهه و همکاری با سازندگان و معماران برجسته کشور ضمن ارائه عملکرد درخشان خود در عرضه تجهیزات و اخذ نمایندگی های بین المللی از شرکت های معتبر بین المللی در زمینه ژئوسنتتیک، ایزولاسیون، سیستم های بام سبز و دیوار سبز با درک عمیقی از نیاز مشتریان حاصل از مشاوره حرفه ای و تکیه بر توانمندی های علمی و فنی متخصصین خود در بخش طراحی و اجرا قادر است طبق اصول استاندارد جهانی خدمات تخصصی در زمینه طراحی، تأمین متریال و اجرای پروژه های بام سبز را ارائه نماید و با خدمات پس از اجرا و پشتیبانی کارآمد رضایت کامل کارفرمایان محترم فراهم گردد. جهت مشاوره تخصصی با شماره 09120545789 تماس حاصل فرمایید.
دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، مجتمع پلاتین، طبقه سوم، واحد 342

بام سبز و روف گاردن در شاهدشهر
بام سبز و روف گاردن در پیشوا
بام سبز و روف گاردن در جوادآباد
بام سبز و روف گاردن در ارجمند
بام سبز و روف گاردن در ری
بام سبز و روف گاردن در نصیرشهر
بام سبز و روف گاردن در رودهن
بام سبز و روف گاردن در اندیشه
بام سبز و روف گاردن در نسیم شهر
بام سبز و روف گاردن در صباشهر
بام سبز و روف گاردن در ملارد
بام سبز و روف گاردن در شمشک
بام سبز و روف گاردن در پاکدشت
بام سبز و روف گاردن در باقرشهر
بام سبز و روف گاردن در احمد آباد مستوفی
بام سبز و روف گاردن در کیلان
بام سبز و روف گاردن در قرچک
بام سبز و روف گاردن در فردوسیه
بام سبز و روف گاردن در گلستان
بام سبز و روف گاردن در ورامین
بام سبز و روف گاردن در فیروزکوه
بام سبز و روف گاردن در فشم
بام سبز و روف گاردن در پرند
بام سبز و روف گاردن در آبعلی
بام سبز و روف گاردن در چهاردانگه
بام سبز و روف گاردن در تهران
بام سبز و روف گاردن در بومهن
بام سبز و روف گاردن در وحیدیه
بام سبز و روف گاردن در صفادشت
بام سبز و روف گاردن در لواسان
بام سبز و روف گاردن در فرون اباد
بام سبز و روف گاردن در کهریزک
بام سبز و روف گاردن در رباطکریم
بام سبز و روف گاردن در آبسرد
بام سبز و روف گاردن در باغستان
بام سبز و روف گاردن در صالحیه
بام سبز و روف گاردن در شهریار
بام سبز و روف گاردن در قدس
بام سبز و روف گاردن در تجریش
بام سبز و روف گاردن در شریف آباد
بام سبز و روف گاردن در حسن آباد
بام سبز و روف گاردن در اسلامشهر
بام سبز و روف گاردن در دماوند
بام سبز و روف گاردن در پردیس