طراحی و اجرای روف گاردن به عنوان یک فعالیت تخصصی محسوب می شود که بعضاً شرکت یا افراد زیادی قصد انجام این کار را دارند که مجوز و تخصص کافی در این حوزه را ندارند. شرکت ال گرین به عنوان طراح، مجری و تامین کننده متریال استاندارد بام سبز و روف گاردن در ایران فعالیت می کند که پروژه های زیادی را در شهر بزرگ تبریز با همکاری معماران بنام و معتبر انجام داده است. طراحی و اجرای روف گاردن نیازمند تخصص در رشته های معماری، عمران، طراحی صنعتی و فضای سبز است که هر کدام نقش مهمی در کیفیت اجرای آن دارد. استفاده بهینه از فضای پشت بام، عدم آسیب رسانی به سقف، کنترل بودجه کارفرما و … از عواملی است که نقش مهمی در طراحی و اجرای روف گاردن دارد. روف گاردن در شهرهای بزرگ از جمله تبریز با توجه به قیمت بالای زمین، ارزش افزوده زیادی ایجاد می کند و قیمت ساختمان و سهولت فروش را فراهم می کند. امروزه با توجه به رشد شهر های بزرگ مثل تبریز، شهروندان به دنبال مکانی جهت آسایش و آرامش خود هستند که دسترسی سریع ساکنین ساختمان به روف گاردن پشت بام، این مورد را تسهیل می کند. روف گاردن علاوه بر فضای سبز پشت بام، مکان مناسبی جهت کشاورزی و کشت گیاهان محسوب می شود و همچنین کودکان می توانند در آن به بازی بپردازند. سایر تجهیزات مانند آلاچیق، مبلمان، فلاورباکس، آشپزخانه، سوئیت و … آسایش آن را دو چندان می کند. همچنین کف سازی بام سبز که امروزه بیشتر از ترکیب چوب و چمن استفاده می شود، زیبایی این اثر هنری را بیش از پیش می کند. گیاهان بام سبز هم که علاوه بر شادابی و نشاط به ایجاد فضای دلنشین و خنک در ساعت های گرم روز کمک دو چندانی می کنند.
همچنین این شرکت علاوه بر شهر تبریز، در شهر های کشکسرای، سهند، سیس، دوزدوزان، تیمورلو، صوفیان، سردرود، هادیشهر، هشترود، زرنق، ترکمانچای، ورزقان، تسوج، زنوز، ایلخچی، شرفخانه، مهربان، مبارک شهر، تیکمه داش، باسمنج، سیه رود، میانه، خمارلو، خواجه، بناب مرند، قره آغاج، وایقان، مراغه، ممقان، خامنه، خسروشاه، لیلان، نظرکهریزی، اهر، بخشایش، آقکند، جوان قلعه، کلیبر، مرند، اسکو، شندآباد، شربیان، گوگان، بستان، آباد، تبریز، جلفا، اچاچی، هریس، یامچی، خاروانا، کوزه، کنان، خداجو(خراجو)، آذرشهر، شبستر، سراب، ملکان، بناب، هوراند، کلوانق، ترک، عجب شیر، آبش احمد و … امکان طراحی و اجرای روف گاردن را برای همشهریان محترم فراهم می کند.
اگر شما هم قصد دارید در ساختمان خود روف گاردن، دیوار سبز، تراس سبز یا سایر المان های فضای سبز را اجرا کنید، ما به شما مشاوره تخصصی در این حوزه می دهیم تا علاوه بر کاهش هزینه، بالاترین کیفیت و استاندارد را از ما دریافت کنید.
شرکت فنی و مهندسی ال گرین نمایندگی رسمی ال گرین ترکیه در سال 1391 با هدف ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات ژئوسنتتیک و ایزولاسیون در زمینه روف گاردن، بام سبز، دیوار سبز و تراس تأسیس و با فعالیت های گسترده خود در این راستا زمینه پیشرفت چشمگیری را در کیفیت تجهیزات روف گاردن و بام سبز در ایران فراهم آورده است. این شرکت با گذشت نزدیک به یک دهه و همکاری با سازندگان و معماران برجسته کشور ضمن ارائه عملکرد درخشان خود در عرضه تجهیزات و اخذ نمایندگی های بین المللی از شرکت های معتبر بین المللی در زمینه ژئوسنتتیک، ایزولاسیون، سیستم های بام سبز و دیوار سبز با درک عمیقی از نیاز مشتریان حاصل از مشاوره حرفه ای و تکیه بر توانمندی های علمی و فنی متخصصین خود در بخش طراحی و اجرا قادر است طبق اصول استاندارد جهانی خدمات تخصصی در زمینه طراحی، تأمین متریال و اجرای پروژه های بام سبز را ارائه نماید و با خدمات پس از اجرا و پشتیبانی کارآمد رضایت کامل کارفرمایان محترم فراهم گردد. جهت مشاوره تخصصی با شماره 09120545789 تماس حاصل فرمایید.
دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، مجتمع پلاتین، طبقه سوم، واحد 342

بام سبز و روف گاردن در کشکسرای
بام سبز و روف گاردن در سهند
بام سبز و روف گاردن در سیس
بام سبز و روف گاردن در دوزدوزان
بام سبز و روف گاردن در تیمورلو
بام سبز و روف گاردن در صوفیان
بام سبز و روف گاردن در سردرود
بام سبز و روف گاردن در هادیشهر
بام سبز و روف گاردن در هشترود
بام سبز و روف گاردن در زرنق
بام سبز و روف گاردن در ترکمانچای
بام سبز و روف گاردن در ورزقان
بام سبز و روف گاردن در تسوج
بام سبز و روف گاردن در زنوز
بام سبز و روف گاردن در ایلخچی
بام سبز و روف گاردن در شرفخانه
بام سبز و روف گاردن در مهربان
بام سبز و روف گاردن در مبارک شهر
بام سبز و روف گاردن در تیکمه داش
بام سبز و روف گاردن در باسمنج
بام سبز و روف گاردن در سیه رود
بام سبز و روف گاردن در میانه
بام سبز و روف گاردن در خمارلو
بام سبز و روف گاردن در خواجه
بام سبز و روف گاردن در بناب مرند
بام سبز و روف گاردن در قره آغاج
بام سبز و روف گاردن در وایقان
بام سبز و روف گاردن در مراغه
بام سبز و روف گاردن در ممقان
بام سبز و روف گاردن در خامنه
بام سبز و روف گاردن در خسروشاه
بام سبز و روف گاردن در لیلان
بام سبز و روف گاردن در نظرکهریزی
بام سبز و روف گاردن در اهر
بام سبز و روف گاردن در بخشایش
بام سبز و روف گاردن در آقکند
بام سبز و روف گاردن در جوان قلعه
بام سبز و روف گاردن در کلیبر
بام سبز و روف گاردن در مرند
بام سبز و روف گاردن در اسکو
بام سبز و روف گاردن در شندآباد
بام سبز و روف گاردن در شربیان
بام سبز و روف گاردن در گوگان
بام سبز و روف گاردن در بستان آباد
بام سبز و روف گاردن در تبریز
بام سبز و روف گاردن در جلفا
بام سبز و روف گاردن در اچاچی
بام سبز و روف گاردن در هریس
بام سبز و روف گاردن در یامچی
بام سبز و روف گاردن در خاروانا
بام سبز و روف گاردن در کوزه کنان
بام سبز و روف گاردن در خداجو(خراجو)
بام سبز و روف گاردن در آذرشهر
بام سبز و روف گاردن در شبستر
بام سبز و روف گاردن در سراب
بام سبز و روف گاردن در ملکان
بام سبز و روف گاردن در بناب
بام سبز و روف گاردن در هوراند
بام سبز و روف گاردن در کلوانق
بام سبز و روف گاردن در ترک
بام سبز و روف گاردن در عجب شیر
بام سبز و روف گاردن در آبش احمد