طراحی و اجرای روف گاردن به عنوان یک فعالیت تخصصی محسوب می شود که بعضاً شرکت یا افراد زیادی قصد انجام این کار را دارند که مجوز و تخصص کافی در این حوزه را ندارند. شرکت ال گرین به عنوان طراح، مجری و تامین کننده متریال استاندارد بام سبز و روف گاردن در ایران فعالیت می کند که پروژه های زیادی را در شهر بزرگ ارومیه با همکاری معماران بنام و معتبر انجام داده است. طراحی و اجرای روف گاردن نیازمند تخصص در رشته های معماری، عمران، طراحی صنعتی و فضای سبز است که هر کدام نقش مهمی در کیفیت اجرای آن دارد. استفاده بهینه از فضای پشت بام، عدم آسیب رسانی به سقف، کنترل بودجه کارفرما و … از عواملی است که نقش مهمی در طراحی و اجرای روف گاردن دارد. روف گاردن در شهرهای بزرگ از جمله ارومیه با توجه به قیمت بالای زمین، ارزش افزوده زیادی ایجاد می کند و قیمت ساختمان و سهولت فروش را فراهم می کند. امروزه با توجه به رشد شهر های بزرگ مثل ارومیه، شهروندان به دنبال مکانی جهت آسایش و آرامش خود هستند که دسترسی سریع ساکنین ساختمان به روف گاردن پشت بام، این مورد را تسهیل می کند. روف گاردن علاوه بر فضای سبز پشت بام، مکان مناسبی جهت کشاورزی و کشت گیاهان محسوب می شود و همچنین کودکان می توانند در آن به بازی بپردازند. سایر تجهیزات مانند آلاچیق، مبلمان، فلاورباکس، آشپزخانه، سوئیت و … آسایش آن را دو چندان می کند. همچنین کف سازی بام سبز که امروزه بیشتر از ترکیب چوب و چمن استفاده می شود، زیبایی این اثر هنری را بیش از پیش می کند. گیاهان بام سبز هم که علاوه بر شادابی و نشاط به ایجاد فضای دلنشین و خنک در ساعت های گرم روز کمک دو چندانی می کنند. همچنین این شرکت علاوه بر شهر ارومیه، در شهر های تازه شهر، نالوس، ایواوغلی، شاهین دژ، گردکشانه، باروق، سیلوانه، بازرگان، نازک علیا، ربط، تکاب، دیزج دیز، سیمینه، نوشین، میاندوآب، مرگنلر، سلماس، آواجیق، قطور، محمودآباد، خوی، نقده، رو، خلیفان، پلدشت، میرآباد، اشنویه، زرآباد، بوکان، پیرانشهر، چهاربرج، قوشچی، شوط، ماکو، سیه چشمه، سردشت، کشاورز، فیرورق، محمدیار، ارومیه، مهاباد، قره ضیاءالدین و … امکان طراحی و اجرای روف گاردن را برای همشهریان محترم فراهم می کند.
اگر شما هم قصد دارید در ساختمان خود روف گاردن، دیوار سبز، تراس سبز یا سایر المان های فضای سبز را اجرا کنید، ما به شما مشاوره تخصصی در این حوزه می دهیم تا علاوه بر کاهش هزینه، بالاترین کیفیت و استاندارد را از ما دریافت کنید.
شرکت فنی و مهندسی ال گرین نمایندگی رسمی ال گرین ترکیه در سال 1391 با هدف ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات ژئوسنتتیک و ایزولاسیون در زمینه روف گاردن، بام سبز، دیوار سبز و تراس تأسیس و با فعالیت های گسترده خود در این راستا زمینه پیشرفت چشمگیری را در کیفیت تجهیزات روف گاردن و بام سبز در ایران فراهم آورده است. این شرکت با گذشت نزدیک به یک دهه و همکاری با سازندگان و معماران برجسته کشور ضمن ارائه عملکرد درخشان خود در عرضه تجهیزات و اخذ نمایندگی های بین المللی از شرکت های معتبر بین المللی در زمینه ژئوسنتتیک، ایزولاسیون، سیستم های بام سبز و دیوار سبز با درک عمیقی از نیاز مشتریان حاصل از مشاوره حرفه ای و تکیه بر توانمندی های علمی و فنی متخصصین خود در بخش طراحی و اجرا قادر است طبق اصول استاندارد جهانی خدمات تخصصی در زمینه طراحی، تأمین متریال و اجرای پروژه های بام سبز را ارائه نماید و با خدمات پس از اجرا و پشتیبانی کارآمد رضایت کامل کارفرمایان محترم فراهم گردد. جهت مشاوره تخصصی با شماره 09120545789 تماس حاصل فرمایید.
دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، مجتمع پلاتین، طبقه سوم، واحد 342

بام سبز و روف گاردن در تازه شهر
بام سبز و روف گاردن در نالوس
بام سبز و روف گاردن در ایواوغلی
بام سبز و روف گاردن در شاهین دژ
بام سبز و روف گاردن در گردکشانه
بام سبز و روف گاردن در باروق
بام سبز و روف گاردن در سیلوانه
بام سبز و روف گاردن در بازرگان
بام سبز و روف گاردن در نازک علیا
بام سبز و روف گاردن در ربط
بام سبز و روف گاردن در تکاب
بام سبز و روف گاردن در دیزج دیز
بام سبز و روف گاردن در سیمینه
بام سبز و روف گاردن در نوشین
بام سبز و روف گاردن در میاندوآب
بام سبز و روف گاردن در مرگنلر
بام سبز و روف گاردن در سلماس
بام سبز و روف گاردن در آواجیق
بام سبز و روف گاردن در قطور
بام سبز و روف گاردن در محمودآباد
بام سبز و روف گاردن در خوی
بام سبز و روف گاردن در نقده
بام سبز و روف گاردن در سرو
بام سبز و روف گاردن در خلیفان
بام سبز و روف گاردن در پلدشت
بام سبز و روف گاردن در میرآباد
بام سبز و روف گاردن در اشنویه
بام سبز و روف گاردن در زرآباد
بام سبز و روف گاردن در بوکان
بام سبز و روف گاردن در پیرانشهر
بام سبز و روف گاردن در چهاربرج
بام سبز و روف گاردن در قوشچی
بام سبز و روف گاردن در شوط
بام سبز و روف گاردن در ماکو
بام سبز و روف گاردن در سیه چشمه
بام سبز و روف گاردن در سردشت
بام سبز و روف گاردن در کشاورز
بام سبز و روف گاردن در فیرورق
بام سبز و روف گاردن در محمدیار
بام سبز و روف گاردن در ارومیه
بام سبز و روف گاردن در مهاباد
بام سبز و روف گاردن در قره ضیاءالدین