شرکت ال گرین نماینده رسمی طراحی و اجرای نمونه روف گاردن در ایران و تهران می باشد. این شرکت در زمینه طراحی و اجرای روف گاردن در شمال و روف گاردن تهران به صورت تخصصی فعالیت می کند.

روف گاردن چیست
روف گاردن چیست

روف گاردن چیست؟

روف گاردن به فضای سبز روی پشت بام گفته می شود که از تاسیسات و تجهیزاتی برای نگهداری محیط کشت، کاشت گیاهان، وسایل آشپزی، مبلمان، آلاچیق، پرگولا ، آبنما، چتر، سایبان و … برای استفاده ساکنین ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

روف گاردن تهران
روف گاردن تهران

روف گاردن تهران چیست؟

بهترین نمونه روف گاردن در ایران، در شهرهای بزرگ مانند تهران وجود دارد. اگر به دنبال خرید روف گاردن تهران هستید، باید از شرکت های معتبر در طراحی و اجرای فضای سبز و روف گاردن مشاوره بگیرید. محصولات استاندارد بام سبز و روف گاردن در تمامی نمونه روف گاردن در ایران دیده می شود.

روف گاردن تهران به روف گاردن هایی که در شهر تهران ساخته می شوند گفته می شود. با توجه به هزینه ساخت روف گاردن، باید قیمت تمام شده آن نسبت به قیمت منطقه صرفه داشته باشد و مخاطب خاص خود را داشته باشد. روف گاردن تهران شامل روف گاردن شمال تهران، روف گاردن شرق تهران و روف گاردن غرب تهران می شود.

بهترين رستوران های روف گاردن تهران امروزه برای برگزاری مراسم ها، تولد ها، عقد، عروسی، محضر، دورهمی ها، بازی های دورهمی و … مورد استفاده قرار می گیرد. این کافه ها و رستوران ها برای زمان هایی که قصد دارید از اوقات فراغت خود، در محیطی شاد و جذاب با صرف یک قهوه لذت ببرید.

زیباترین روف گاردن تهران
زیباترین روف گاردن تهران

زیباترین روف گاردن تهران

برای دیدن نمونه روف گاردن در ایران، باید به زیباترین روف گاردن تهران اشاره کنیم. این روف گاردن ها دارای تجهیزات و تاسیسات به روزی هستند و اغلب در طراحی و اجرای روف گاردن ها، از تجهیزات مدرن و لاکچری استفاده می کنند. بیشتر این روف گاردن ها در مناطق 1 و 2 تهران هستند که توسط شرکت های مجری روف گاردن انجام می شود.

روف گاردن پشت بام
روف گاردن پشت بام

روف گاردن پشت بام

در نمونه روف گاردن در ایران، اهمیت پشت بام و سازه های آن بسیار حائز اهمیت است. طراحی فضای سبز روی پشت بام، با استفاده از تجهیزات روف گاردن در تهران امروزه بسیار مرسوم شده است. بام سبز دارای سبک های متفاوتی است که در انواع روف گاردن دسته بندی می شود. روف گاردن می تواند روف گاردن کوچک ، روف گاردن مدرن ، روف گاردن ایرانی و  … می باشد.

انواع روف گاردن
انواع روف گاردن

انواع روف گاردن

نمونه روف گاردن در ایران دارای انواع مختلفی است که می توان به روف گاردن گسترده، روف گاردن فشرده و روف گاردن نیمه فشرده اشاره کرد. در بعضی از اماکن و به دلیل نبود زیرساخت کافی روی پشت بام، از روف گاردن پیش ساخته (پرتابل مدولار) استفاده می شود. این روف گاردن ها که به روف گاردن های جعبه گیاه هم معروف هستند، نیاز به زیرسازی مانند سایر روف گاردن ها ندارند.

نمونه روف گاردن در تهران

در زیر چند نمونه روف گاردن با طراحی ال گرین را به شما ارائه می کنیم:

روف گاردن پروژه مسکونی شیرافکن
روف گاردن و بام سبز پروژه تجاری اداری پرنسا شوش تهران روف گاردن ارزان طراحی آلاچیق پشت بام
روف گاردن و بام سبز پروژه اداری شادآباد تهران
مراحل اجرای بام سبز و عکس های پروژه روف گاردن ازگل تهران
مبلمان رو ف گاردن
مراحل اجرای بام سبز و عکس های پروژه روف گاردن نسترن کامرانیه تهران
روف گاردن پروژه مجتمع تجاری، تفریحی و اداری ایران مال

نمونه روف گاردن در ایران

طراحی روف گاردن تهران
طراحی روف گاردن تهران

طراحی و اجرای انواع پروژه های روف گاردن در تهران و ایران

در صورتی که تمایل به طراحی و اجرای انواع روف گاردن مانند روف گاردن کوچک، روف گاردن مدرن، روف گاردن کلاسیک، روف گاردن سنتی را دارید، شرکت ال گرین به عنوان مجرب ترین شرکت در حوزه طراحی و اجرای روف گاردن در تهران آماده مشاوره جهت اجرای روف گاردن به شما می باشد.

اجرای لایه های روف گاردن

قیمت طراحی و ساخت روف گاردن

برای اجرای پروژه روف گاردن تهران، عوامل متعددی دخیل می باشد که مهترین آن تاسیسات و تجهیزات روف گاردن می باشد که در این زمینه پیشنهاد می‌کنیم که حتما با همکاران ما تماس گرفته تا همکاران ما ضمن ارائه توضیحات لازم جهت اجرای پروژه مورد نظر شما و همچنین دریافت خواسته های مورد نظر شما هزینه ی نهایی اجرای روف گاردن را به اطلاع شما عزیزان برسانند.

بام سبز روف گاردن تهران در به فضاهای سبز در کنار تجهیزاتی گفته می شود که موجب رفاه و آسایش ساکنین ساختمان می گردد. روف گاردن از اجزای بام سبز یا روف گاردن تشکیل شده است که در  طراحی و ساخت روف گاردن در تهران مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت ال گرین دارای استانداردهای لازم در اجرای روف گاردن تهران و روف گاردن ویلا و روف گاردن شمال کشور می باشد.

ما برای نمونه روف گاردن در ایران فیلم روف گاردن و تصاویر روف گاردن را در سایت ال گرین ارائه کرده ایم تا شما نسبت به مراحل و اجرای ساخت و طراحی روف گاردن دانش کافی را به دست آورید.