طراحی و اجرای روف گاردن در یزد

طراحی و اجرای روف گاردن در یزد به عنوان یک فعالیت تخصصی محسوب می شود که بعضاً شرکت یا افراد زیادی قصد انجام این کار را دارند که مجوز و تخصص کافی در این حوزه را ندارند. شرکت ال گرین به عنوان طراح، مجری و تامین کننده متریال استاندارد بام سبز و روف گاردن در ایران فعالیت می کند که پروژه های زیادی را در شهر بزرگ یزد با همکاری معماران بنام و معتبر انجام داده است.

طراحی و اجرای روف گاردن نیازمند تخصص در رشته های معماری، عمران، طراحی صنعتی و فضای سبز است که هر کدام نقش مهمی در کیفیت اجرای آن دارد. استفاده بهینه از فضای پشت بام، عدم آسیب رسانی به سقف، کنترل بودجه کارفرما و … از عواملی است که نقش مهمی در طراحی و اجرای روف گاردن دارد.

روف گاردن در شهرهای بزرگ از جمله یزد با توجه به قیمت بالای زمین، ارزش افزوده زیادی ایجاد می کند و قیمت ساختمان و سهولت فروش را فراهم می کند.

امروزه با توجه به رشد شهر های بزرگ مثل یزد، شهروندان به دنبال مکانی جهت آسایش و آرامش خود هستند که دسترسی سریع ساکنین ساختمان به روف گاردن پشت بام، این مورد را تسهیل می کند. روف گاردن علاوه بر فضای سبز پشت بام، مکان مناسبی جهت کشاورزی و کشت گیاهان محسوب می شود و همچنین کودکان می توانند در آن به بازی بپردازند. سایر تجهیزات مانند آلاچیق، مبلمان، فلاورباکس، آشپزخانه، سوئیت و … آسایش آن را دو چندان می کند.

همچنین کف سازی بام سبز که امروزه بیشتر از ترکیب چوب و چمن استفاده می شود، زیبایی این اثر هنری را بیش از پیش می کند. گیاهان بام سبز هم که علاوه بر شادابی و نشاط به ایجاد فضای دلنشین و خنک در ساعت های گرم روز کمک دو چندانی می کنند. همچنین این شرکت علاوه بر شهر یزد، در شهر های اطراف نیز، امکان طراحی و اجرای روف گاردن را برای همشهریان محترم فراهم می کند.
اگر شما هم قصد دارید در ساختمان خود روف گاردن، دیوار سبز، تراس سبز یا سایر المان های فضای سبز را اجرا کنید، ما به شما مشاوره تخصصی در این حوزه می دهیم تا علاوه بر کاهش هزینه، بالاترین کیفیت و استاندارد را از ما دریافت کنید.

شرکت مجری روف گاردن در یزد

شرکت فنی و مهندسی ال گرین نمایندگی رسمی ال گرین ترکیه در سال 1391 با هدف ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات ژئوسنتتیک و ایزولاسیون در زمینه روف گاردن، بام سبز، دیوار سبز و تراس تأسیس و با فعالیت های گسترده خود در این راستا زمینه پیشرفت چشمگیری را در کیفیت تجهیزات روف گاردن و بام سبز در ایران فراهم آورده است.

این شرکت با گذشت نزدیک به یک دهه و همکاری با سازندگان و معماران برجسته کشور ضمن ارائه عملکرد درخشان خود در عرضه تجهیزات و اخذ نمایندگی های بین المللی از شرکت های معتبر بین المللی در زمینه ژئوسنتتیک، ایزولاسیون، سیستم های بام سبز و دیوار سبز می باشد.

این شرکت با درک عمیقی از نیاز مشتریان حاصل از مشاوره حرفه ای و تکیه بر توانمندی های علمی و فنی متخصصین خود در بخش طراحی و اجرا قادر است طبق اصول استاندارد جهانی خدمات تخصصی در زمینه طراحی، تأمین متریال و اجرای پروژه های بام سبز را ارائه نماید و با خدمات پس از اجرا و پشتیبانی کارآمد رضایت کامل کارفرمایان محترم فراهم گردد.

جهت مشاوره تخصصی با شماره 09120545789 تماس حاصل فرمایید.
دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، مجتمع پلاتین، طبقه سوم، واحد 342

این شرکت به عنوان مجری ذیصلاح نظام مهندسی در یزد آمادگی همکاری با شما همشهریان محترم می باشد.

پروژه روف گاردن در یزد

شرکت ال گرین با سابقه بالا در طراحی و اجرای روف گاردن در تمامی شهر های ایران از جمله طراحی و اجرای روف گاردن در یزد، آمادگی ارائه خدمات به تمامی شهروندان یزد می باشد. این شرکت در زمینه طراحی فضای سبز، محوطه سازی، روف گاردن ویلایی و مسکونی، تامین متریال روف گاردن و بام سبز در یزد، طراحی رستوران و کافی شاپ روف گاردن در یزد، تاسیسات و تجهیزات روف گاردن و … فعالیت می کند.

بام سبز و روف گاردن در مروست
بام سبز و روف گاردن در مهردشت
بام سبز و روف گاردن در حمیدیا
بام سبز و روف گاردن در تفت
بام سبز و روف گاردن در اشکذر
بام سبز و روف گاردن در ندوشن
بام سبز و روف گاردن در یزد
بام سبز و روف گاردن در عقدا
بام سبز و روف گاردن در بهاباد
بام سبز و روف گاردن در ابرکوه
بام سبز و روف گاردن در زارچ
بام سبز و روف گاردن در نیر
بام سبز و روف گاردن در اردکان
بام سبز و روف گاردن در هرات
بام سبز و روف گاردن در بفروییه
بام سبز و روف گاردن در شاهدیه
بام سبز و روف گاردن در بافق
بام سبز و روف گاردن در خضرآباد
بام سبز و روف گاردن در میبد
بام سبز و روف گاردن در مهریز
بام سبز و روف گاردن در احمدآباد

 

نمونه روف گاردن در ایران

لینک های مرتبط

روف گاردن چیست؟