طراحی و اجرای روف گاردن به عنوان یک فعالیت تخصصی محسوب می شود که بعضاً شرکت یا افراد زیادی قصد انجام این کار را دارند که مجوز و تخصص کافی در این حوزه را ندارند. شرکت ال گرین به عنوان طراح، مجری و تامین کننده متریال استاندارد بام سبز و روف گاردن در ایران فعالیت می کند که پروژه های زیادی را در شهر بزرگ شهرکرد با همکاری معماران بنام و معتبر انجام داده است. طراحی و اجرای روف گاردن نیازمند تخصص در رشته های معماری، عمران، طراحی صنعتی و فضای سبز است که هر کدام نقش مهمی در کیفیت اجرای آن دارد. استفاده بهینه از فضای پشت بام، عدم آسیب رسانی به سقف، کنترل بودجه کارفرما و … از عواملی است که نقش مهمی در طراحی و اجرای روف گاردن دارد. روف گاردن در شهرهای بزرگ از جمله شهرکرد با توجه به قیمت بالای زمین، ارزش افزوده زیادی ایجاد می کند و قیمت ساختمان و سهولت فروش را فراهم می کند. امروزه با توجه به رشد شهر های بزرگ مثل شهرکرد، شهروندان به دنبال مکانی جهت آسایش و آرامش خود هستند که دسترسی سریع ساکنین ساختمان به روف گاردن پشت بام، این مورد را تسهیل می کند. روف گاردن علاوه بر فضای سبز پشت بام، مکان مناسبی جهت کشاورزی و کشت گیاهان محسوب می شود و همچنین کودکان می توانند در آن به بازی بپردازند. سایر تجهیزات مانند آلاچیق، مبلمان، فلاورباکس، آشپزخانه، سوئیت و … آسایش آن را دو چندان می کند. همچنین کف سازی بام سبز که امروزه بیشتر از ترکیب چوب و چمن استفاده می شود، زیبایی این اثر هنری را بیش از پیش می کند. گیاهان بام سبز هم که علاوه بر شادابی و نشاط به ایجاد فضای دلنشین و خنک در ساعت های گرم روز کمک دو چندانی می کنند. همچنین این شرکت علاوه بر شهر شهرکرد، در شهر های اطراف آن نیز، امکان طراحی و اجرای روف گاردن را برای همشهریان محترم فراهم می کند.
اگر شما هم قصد دارید در ساختمان خود روف گاردن، دیوار سبز، تراس سبز یا سایر المان های فضای سبز را اجرا کنید، ما به شما مشاوره تخصصی در این حوزه می دهیم تا علاوه بر کاهش هزینه، بالاترین کیفیت و استاندارد را از ما دریافت کنید.
شرکت فنی و مهندسی ال گرین نمایندگی رسمی ال گرین ترکیه در سال 1391 با هدف ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات ژئوسنتتیک و ایزولاسیون در زمینه روف گاردن، بام سبز، دیوار سبز و تراس تأسیس و با فعالیت های گسترده خود در این راستا زمینه پیشرفت چشمگیری را در کیفیت تجهیزات روف گاردن و بام سبز در ایران فراهم آورده است. این شرکت با گذشت نزدیک به یک دهه و همکاری با سازندگان و معماران برجسته کشور ضمن ارائه عملکرد درخشان خود در عرضه تجهیزات و اخذ نمایندگی های بین المللی از شرکت های معتبر بین المللی در زمینه ژئوسنتتیک، ایزولاسیون، سیستم های بام سبز و دیوار سبز با درک عمیقی از نیاز مشتریان حاصل از مشاوره حرفه ای و تکیه بر توانمندی های علمی و فنی متخصصین خود در بخش طراحی و اجرا قادر است طبق اصول استاندارد جهانی خدمات تخصصی در زمینه طراحی، تأمین متریال و اجرای پروژه های بام سبز را ارائه نماید و با خدمات پس از اجرا و پشتیبانی کارآمد رضایت کامل کارفرمایان محترم فراهم گردد. جهت مشاوره تخصصی با شماره 09120545789 تماس حاصل فرمایید.
دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، مجتمع پلاتین، طبقه سوم، واحد 342

بام سبز و روف گاردن در وردنجان
بام سبز و روف گاردن در گوجان
بام سبز و روف گاردن در گهرو
بام سبز و روف گاردن در سورشجان
بام سبز و روف گاردن در سرخون
بام سبز و روف گاردن در شهرکرد
بام سبز و روف گاردن در منج
بام سبز و روف گاردن در بروجن
بام سبز و روف گاردن در پردنجان
بام سبز و روف گاردن در سامان
بام سبز و روف گاردن در فرخ شهر
بام سبز و روف گاردن در صمصامی
بام سبز و روف گاردن در طاقانک
بام سبز و روف گاردن در کاج
بام سبز و روف گاردن در نقنه
بام سبز و روف گاردن در لردگان
بام سبز و روف گاردن در باباحیدر
بام سبز و روف گاردن در دستنا
بام سبز و روف گاردن در سودجان
بام سبز و روف گاردن در بازفت
بام سبز و روف گاردن در هفشجان
بام سبز و روف گاردن در سردشت
بام سبز و روف گاردن در فرادبنه
بام سبز و روف گاردن در چلیچه
بام سبز و روف گاردن در بن
بام سبز و روف گاردن در فارسان
بام سبز و روف گاردن در شلمزار
بام سبز و روف گاردن در نافچ
بام سبز و روف گاردن در دشتک
بام سبز و روف گاردن در بلداجی
بام سبز و روف گاردن در آلونی
بام سبز و روف گاردن در گندمان
بام سبز و روف گاردن در جونقان
بام سبز و روف گاردن در ناغان
بام سبز و روف گاردن در هارونی
بام سبز و روف گاردن در چلگرد
بام سبز و روف گاردن در کیان
بام سبز و روف گاردن در اردل
بام سبز و روف گاردن در سفیددشت
بام سبز و روف گاردن در مال خلیفه