طراحی و اجرای روف گاردن به عنوان یک فعالیت تخصصی محسوب می شود که بعضاً شرکت یا افراد زیادی قصد انجام این کار را دارند که مجوز و تخصص کافی در این حوزه را ندارند. شرکت ال گرین به عنوان طراح، مجری و تامین کننده متریال استاندارد بام سبز و روف گاردن در ایران فعالیت می کند که پروژه های زیادی را در شهر بزرگ رشت با همکاری معماران بنام و معتبر انجام داده است. طراحی و اجرای روف گاردن نیازمند تخصص در رشته های معماری، عمران، طراحی صنعتی و فضای سبز است که هر کدام نقش مهمی در کیفیت اجرای آن دارد. استفاده بهینه از فضای پشت بام، عدم آسیب رسانی به سقف، کنترل بودجه کارفرما و … از عواملی است که نقش مهمی در طراحی و اجرای روف گاردن دارد. روف گاردن در شهرهای بزرگ از جمله رشت با توجه به قیمت بالای زمین، ارزش افزوده زیادی ایجاد می کند و قیمت ساختمان و سهولت فروش را فراهم می کند. امروزه با توجه به رشد شهر های بزرگ مثل رشت، شهروندان به دنبال مکانی جهت آسایش و آرامش خود هستند که دسترسی سریع ساکنین ساختمان به روف گاردن پشت بام، این مورد را تسهیل می کند. روف گاردن علاوه بر فضای سبز پشت بام، مکان مناسبی جهت کشاورزی و کشت گیاهان محسوب می شود و همچنین کودکان می توانند در آن به بازی بپردازند. سایر تجهیزات مانند آلاچیق، مبلمان، فلاورباکس، آشپزخانه، سوئیت و … آسایش آن را دو چندان می کند. همچنین کف سازی بام سبز که امروزه بیشتر از ترکیب چوب و چمن استفاده می شود، زیبایی این اثر هنری را بیش از پیش می کند. گیاهان بام سبز هم که علاوه بر شادابی و نشاط به ایجاد فضای دلنشین و خنک در ساعت های گرم روز کمک دو چندانی می کنند. همچنین این شرکت علاوه بر شهر رشت، در شهر های اطراف آن نیز، امکان طراحی و اجرای روف گاردن را برای همشهریان محترم فراهم می کند.
اگر شما هم قصد دارید در ساختمان خود روف گاردن، دیوار سبز، تراس سبز یا سایر المان های فضای سبز را اجرا کنید، ما به شما مشاوره تخصصی در این حوزه می دهیم تا علاوه بر کاهش هزینه، بالاترین کیفیت و استاندارد را از ما دریافت کنید.
شرکت فنی و مهندسی ال گرین نمایندگی رسمی ال گرین ترکیه در سال 1391 با هدف ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات ژئوسنتتیک و ایزولاسیون در زمینه روف گاردن، بام سبز، دیوار سبز و تراس تأسیس و با فعالیت های گسترده خود در این راستا زمینه پیشرفت چشمگیری را در کیفیت تجهیزات روف گاردن و بام سبز در ایران فراهم آورده است. این شرکت با گذشت نزدیک به یک دهه و همکاری با سازندگان و معماران برجسته کشور ضمن ارائه عملکرد درخشان خود در عرضه تجهیزات و اخذ نمایندگی های بین المللی از شرکت های معتبر بین المللی در زمینه ژئوسنتتیک، ایزولاسیون، سیستم های بام سبز و دیوار سبز با درک عمیقی از نیاز مشتریان حاصل از مشاوره حرفه ای و تکیه بر توانمندی های علمی و فنی متخصصین خود در بخش طراحی و اجرا قادر است طبق اصول استاندارد جهانی خدمات تخصصی در زمینه طراحی، تأمین متریال و اجرای پروژه های بام سبز را ارائه نماید و با خدمات پس از اجرا و پشتیبانی کارآمد رضایت کامل کارفرمایان محترم فراهم گردد. جهت مشاوره تخصصی با شماره 09120545789 تماس حاصل فرمایید.
دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، مجتمع پلاتین، طبقه سوم، واحد 342

بام سبز و روف گاردن در منجیل
بام سبز و روف گاردن در شلمان
بام سبز و روف گاردن در خشکبیجار
بام سبز و روف گاردن در ماکلوان
بام سبز و روف گاردن در سنگر
بام سبز و روف گاردن در مرجقل
بام سبز و روف گاردن در لیسار
بام سبز و روف گاردن در رضوانشهر
بام سبز و روف گاردن در رحیم آباد
بام سبز و روف گاردن در لوندویل
بام سبز و روف گاردن در احمدسرگوراب
بام سبز و روف گاردن در لوشان
بام سبز و روف گاردن در اطاقور
بام سبز و روف گاردن در لشت نشاء
بام سبز و روف گاردن در فومن
بام سبز و روف گاردن در چوبر
بام سبز و روف گاردن در بازار جمعه
بام سبز و روف گاردن در کلاچای
بام سبز و روف گاردن در بندرانزلی
بام سبز و روف گاردن در املش
بام سبز و روف گاردن در رستم آباد
بام سبز و روف گاردن در لاهیجان
بام سبز و روف گاردن در توتکابن
بام سبز و روف گاردن در لنگرود
بام سبز و روف گاردن در کوچصفهان
بام سبز و روف گاردن در صومعه سرا
بام سبز و روف گاردن در اسالم
بام سبز و روف گاردن در دیلمان
بام سبز و روف گاردن در رودسر
بام سبز و روف گاردن در کیاشهر
بام سبز و روف گاردن در شفت
بام سبز و روف گاردن در رودبار
بام سبز و روف گاردن در کومله
بام سبز و روف گاردن در رشت
بام سبز و روف گاردن در ماسوله
بام سبز و روف گاردن در خمام
بام سبز و روف گاردن در ماسال
بام سبز و روف گاردن در واجارگاه
بام سبز و روف گاردن در هشتپر (تالش)
بام سبز و روف گاردن در پره سر
بام سبز و روف گاردن در بره سر
بام سبز و روف گاردن در آستارا
بام سبز و روف گاردن در رودبنه
بام سبز و روف گاردن در جیرنده
بام سبز و روف گاردن در چاف و چمخاله
بام سبز و روف گاردن در لولمان
بام سبز و روف گاردن در گوراب زرمیخ
بام سبز و روف گاردن در حویق
بام سبز و روف گاردن در سیاهکل
بام سبز و روف گاردن در چابکسر
بام سبز و روف گاردن در آستانه اشرفیه
بام سبز و روف گاردن در رانکوه