محصولات

محصولات

در راستای خدمت به محیط زیست و رضایت دوستداران آن شرکت ElGreen محصولات زیل را ارائه میدهد:
ژئو گرید: این شبکه از سلول های شش گوشه پلی پروپیلنی تشکیل شده که وظیفه اصلی آن تقویت چمن و افزایش مقاومت سطح چمن کاری شده می باشد.
پدستال : این پایه ها با کلاهک خود تراز شونده راه حل مناسبی برای کف سازی در مکان های خارجی ساختمان که با عایق های رطوبتی ایزوله شده اند، می باشد.
حسگرهای نابینایان : کفپوش های راهنمای نابینایانElBlind به منظور سهولت در مسیریابی و هشدار مورد استفاده قرار میگیرند. نوع این کفپوش ها بر اساس کاربرد، متفاوت است.
ژئوسل : سیستم شبکه ای نگهداری خاک روش جدیدی جهت پایداری خاک، کنترل فرسایش و رفع مشکلات نگهداری خاک است. این محصول توسط تزریق مواد پلی اتیلن و بدون جوشکاری ساخته می شود. این ساختار مثل یک آکاردئون باز می شود. بنابراین می تواند حداقل فضا را در حمل و نقل و نگهداری اشغال نماید. در هنگام نصب این محصول باز می شود و هنگامیکه این لایه تا آخرین حد ممکن کشیده و با خاک یا بتن پر شود، ردیف هایی از سلول های بیضی شکل منظم و قابل متصل به یکدیگر را پدید می آورد (قطر هر سلول بین 100 تا 600 میلیمتر می باشد) .
گلدان : در این محصول گیاهان به میزان مورد نیاز، آب دریافت میکنند که به تغذیه دقیق گیاهان کمک میکند. دریافت متعادل آب توسط ریشه ها به رشد بهتر گیاهان منجر میشود. برای مدت طولانی (بسته به نوع گیاه و دمای محیط) نیازی به آبیاری گیاهان وجود ندارد. خاک موجود در گلدان، نوعی گرانول است که دارای مقادیر بالای مواد مغذی مورد نیاز گیاه بوده و بسیار نفوذ پذیر است. در نتیجه گیاهان سالمتر و برای مدت بیشتری زنده میمانند.
لبه بام سبز : این محصول مناسب محوطه سازی و طراحی حرفه ای در معماری منظر می باشد.این محصول بسته به نوع کاربرد در جنس های آلومینیومی و پلیمری و در اندازه های مورد نیاز ارائه می گردد.