درباره ما

به سایت عمران صنعت الهیه (ال گرین)خوش آمدید.

شرکت عمران صنعت الهیه (ال گرین) با هدف ارائه خدمات و محصولات مدرن ژئوسنتتیک، دیوار و بام سبز و انتقال خدمات فنی مهندسی از ترکیه به کشورمان فعالیت می‌کند. نزدیکی اقلیمی، جغرافیایی و فرهنگی دو کشور همسایه در کنار ارتباط و بهره‌گیری صنعت ترکیه از تکنولوژی روز و بازار اروپا به منظور معرفی، توسعه، بهبود و استفاده از جدیدترین محصولات روز دنیا در کشورمان، لزوم این همکاری را بیش از پیش آشکار می سازد.
شرکت عمران صنعت الهیه (ال گرین) با بهره‌گیری از تیم مجرب و متخصص خود و بیش از یک دهه تجربه کاری و اجرای دهها پروژه دولتی و خصوصی، تأمین، اجراء و مشاوره محصولات وارداتی خود را در زمینه‌های ژئوسنتیک، عمران ،معماری و فضای سبز با هدف دستیابی به بهترین نتیجه ممکن و به حداقل رساندن خطا در اجراء به مشتریان و کارفرمایان عزیز عرضه می‌کند .
رضایتمندی مشتریان عزیزمان از کیفیت کالاهای عرضه شده ، سرعت و نحوه اجرای کار ، سرویس‌دهی و خدمات مستمر این شرکت در زمره ارزشمندترین سرمایه‌های معنوی شرکت عمران صنعت می باشد.
دسترسی به کارخانه‌های تولیدکننده و ارتباط دیرینه و دوستانه با مدیران و متخصصین شرکت‌های مادر جهت اخذ مشاوره کاری، ممتاز بودن خدمات و سرویس‌دهی مستمر از خصوصیات ویژه شرکت عمران صنعت در نظر شرکت‌های بزرگ ساختمانی، معماری و ارگان‌های دولتی مرتبط با پروژه‌های ساخت و ساز است .
کلیه اجزای این سیستم دارای استاندارد های جهانی بوده و ورق ضد ریشه مورد استفاده در آن دارای استاندارد بین‌المللی بام سبز (FLL) میباشد.